Na predaj 4 izbový rodinný dom Tureň

  • dom REca
  • dom Reca2
  • dom Reca3
  • Pôdorys Reca 2

Kliknite na obrázok pre zväčšenie galérie vo vyššom rozlíšení!

Na predaj 139.000,- € - Domy, Rodinný dom
100 4 Izby 2019 Rok výstavby background Layer 1 475

Ponúkame na predaj 4 izbový samostatne stojaci rodinný dom – bungalov v lokalite Tureň – 3 km južne od mesta Senec. Prízemie rodinného domu tvorí obývacia izba s jedálňou a kuchyňou, ktoré spolu vytvárajú jeden veľkorysý priestor, spálňa so samostatnou kúpeľňou, dve detské izby, kúpeľňa s WC, technická miestnosť, komora a samostatné WC, ktoré môže spĺňať aj funkciu komory alebo odkladacieho priestoru podľa výberu. Z obývacej izby a zo spálne vedie výstup na krytú terasu. Predpríprava úložného priestoru na povale s prístupom cez výklopné schodisko poskytuje dostatok úložného priestoru.
Dom je v projektovom štádiu, aktuálne je možná obhliadka vzorového domu.
Podmienky financovania:
Budúci kupujúci si v prvej fáze financovania zakúpi pozemok 475m2, následne budú platby prebiehať formou čiastkových platieb na základe uzatvorenej zmluvy. Cena rodinného domu 139 000,-€ je vrátane ceny pozemku.Doba výstavby rodinného domu: max. 6 mesiacov

Rezervujte si svoj vysnívaný dom už teraz.
V prípade záujmu sprostredkujeme pre Vás najvýhodnejší hypotekárny úver. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať: Ing. Hana Molnárová 0908 541795, Andrea Gallo 0903 351190.

Stav nehnuteľnosti: Vo výstavbe

Doplnkové informácie: Prízemie

Plyn: Na pozemku

Voda: Áno

Elektrina: Áno

Okná: Plastové

Fasáda: Omietka

Umiestnenie: Samostatný

Zariadenie: Holopriestor

Charakteristika objektu: Dobrá lokalita

Ďalšie nehnuteľnosti na okolí